BELYSNING / Väggbelysning / Vägglampa 10695136
nr 1069 5136
Vägglampa
1950-tal, metall
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 14 november 2016
kl 20:51:36
100 kr
200 kr
14 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal